Sefertası Hareketi

Hayatın Sofrası’nın varoluş amacına uygun olarak temiz ve gerçek gıdaya ulaşmanın zahmetli olduğu bu zamanlarda, içimizin almadığı yiyecekleri yemek zorunda olmadığımıza dair farkındalık yaratmayı amaçlamaktadır.

İdeal olanı yemeklerinizi evde pişirmeniz, öğle yemeğinizi evden taşımanız tabii ki, ancak bunun olamadığı koşullarda Hayatın Sofrası olarak,

Pestisit içermeyen temiz gıda, atalık tohum yerli bakliyat ve unlar, mera eti, sadece kaliteli zeytinyağı ve tereyağı ile hazırladığımız yemekleri size ulaştırıyoruz.

Tüm tedarikler İpek Hanım Çiftliği ve İlhan Koçulu Kars Kasabı'ndan temin edilmektedir.

1 gün önceden siparişle yemek

Özel bir sofra kurmak istediğinizde,

bizimle bir gün önce iletişime geçerek siparişi verdiğinizde, ertesi gün sizin için pişmiş taze yemeğinizi alabilirsiniz, ya da biz size ulaştırabiliriz.

Teslimat bölgelerimiz için haritaya bakabilirsiniz. Teslimatları saat 16.00-19.00 arasında yapmaktayız.


Haftalık Sefertası

Düzenli yemek ihtiyacınız için oluşturduğumuz bu hizmet için Sipariş sayfamızdaki, her hafta değişen Haftalık Sefertası menümüzden seçim yaparak ilerleyebilirsiniz.

Kimler için:

Ofislerde bireysel ya da küçük gruplar,

Evde öğlen ve akşam yemeği için


İkramlık Sefertası

Mutfağımızda, Kars kazı tandırdan, lahmacundan, tiramisuya, eski usül aşureye kadar kadar hem ülkemizden hem de dünyadan çok çeşitli yemekler üretmekteyiz. Özel gün davetleri, kurumsal toplantılar için biizimle iletişime geçtiğinizde, ihtiyacınıza uygun menüyü birlikte belirleyebiliriz.

Kişi sayısı ve yemek üretim sürecini gözönüne alarak bizi makul bir zaman öncesinde aramanızı rica ederiz.

Kimler için:

Evde öğlen veya akşam yemeği

Özel ofis ve ev toplantıları


Al-götür Sefertası

Bizimle iletişime geçerek, günlük yemeklerimizden ayırtıp alabilirsiniz...

Kimler için:

Evde veya restoranda öğlen veya akşam yemeği

2. Okul Yemeği Çözümleri

Anaokulları için kurumsal yemek servisimiz vardır. Ayrıca tüm okul çocukları için sefertasında yemek teslimatı da yapılmaktadır. Kurumsal ve bireysel okul yemeği servislerimiz için bizimle iletişime geçin.


3. Kurumsal Kahvaltı

Üzerinde anlaşacağımız bir menü üzerinden tek seferlik ya da düzenli kahvaltı hizmeti alabilirsiniz. Kullandığımız kahvaltı malzemeleri, yemeklerimizde olduğu gibi, atalık tohum, mera eti ile hazırlanmaktadır. Peynirlerimizde endüstriyel maya değil, sadece şirden maya ve tuz kullanılmaktadır. Çerkes peynirimiz olması gerektiği gibi mayasızdır. Zeytinlerimizin hazırlanmasında kostik gibi kimyasallar kullanılmamaktadır. Üzerinde konuşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

4. Kurumsal Yemek

Bu hizmetimizde iki alternatif içerik sunuyoruz.

Tüm diğer yemeklerimizde olduğu gibi atalık tohum ürünler ve mera eti ile hazırlanan yemekler
Ya da evlerde kullanılan market malzemeleri ile hazırladığımız yemekler. Ki bu durumda da, salça ve yağlarımız kalitelidir, tuzumuz her zaman kaya tuzudur. Sadece maliyet açısından gene yerli ancak marketten aldığımız, bakliyat unlar, kasaptan aldığımız et kullanılmaktadır. Köftelerimizi kendimiz yapıyoruz.