Hepimiz Sevgi’liyiz bi yerde:)

Merhaba,

Her gününüz sevgililer günü gibi geçsin diyeceğim ama korkuyorum. İzlediğim kadarıyla biraz stresli geçebiliyor. Ne aldı, onun sevgilisi ne almış, teklif edecek mi vs gibi sorunlar olabiliyor😊. Stressiz, hoş bir gün olsun herkese.

Fonksiyonel Tıp Akademisi kurucusu Dr. Mustafa Atasoy ile yaptığımız canlı yayın sohbeti, pek keyifliydi. Gelen geri dönüşlerden, izleyenlerin de keyif aldığını anlıyorum. Ne yazık ki, ikimiz de kaydetmeyi unutmuşuz😊. Bir gün de ben Mustafa’yı davet ederim, hem tekrar sohbetten biz keyif alırız, hem de izleyemeyenlere güzellik olur. Belki kaydetmeyi de unutmayız bu sefer.

Bu hafta lodos çok mu etkiliydi ne? Ben pek sersemdim. Ve hatta bir sabah erken kalkamayıp antrenmanımı bile aksattım. Haftada üç sabah, Mert ile çok erkenden antrenman yapıyoruz. Mutfak işi ciddi fiziksel kondisyon gerektiriyor. Antrenörümüzün adı da Mert, ortalarında durup dilek dileyeyim bari, hiç aklıma gelmemişti. Mert, koşu bandı, kürek vs gibi aletlerle değil, kendi bedenimiz kullandırarak çalıştırıyor bizi. Çok keyifli, enerjik bir çalışma sonrası dükkanda kuş hafifliği ile çalışıyoruz.

Bu hafta menüde, karnabahar biftek yeni, kaşarlı, cevizli, mantarlı tepsi köftemiz bildiğiniz gibi glütensiz aynı zamanda. Nohutlu tajin ve lazanyalar da çok talep görüyor😊 Menü kendini anlatıyor zaten😊

Zamlar yağıyor bu arada, et ürünlerimiz yılbaşından bu yana 2 kez zam gördü… Mart’ta gene olabilirmiş… Dolar düşüyor, fiyatlar artıyor, siz anlıyor musunuz? Değişik günler, daha da değişik günler, en son ne kadar değişik olacak acaba😊

Ağzımızın tadının yerinde olduğu, sağlıklı bir hafta dilerim😊

Diğer Yazılar