Deprecated: Using ${var} in strings is deprecated, use {$var} instead in /home/u9310808/hayatinsofrasi.com/wp-content/plugins/super-forms/add-ons/super-forms-csv-attachment/super-forms-csv-attachment.php on line 277

Deprecated: Using ${var} in strings is deprecated, use {$var} instead in /home/u9310808/hayatinsofrasi.com/wp-content/plugins/super-forms/add-ons/super-forms-csv-attachment/super-forms-csv-attachment.php on line 277
Güneşli günler kapıda… – Hayatın Sofrası

Güneşli günler kapıda…

 

Merhaba,

Bakalım yarın ne çıkacak önlemler konulu toplantıdan. Açılma bekliyoruz, ancak maksimum güvenlik önlemini zaten biz alacağız, misafirlerimizden de öyle bekleyeceğiz. Yüzdük yüzdük, kuyruğuna geldik sayılır, son dakka bi sakatlık çıkmasın, keyfimiz kaçmasın.

Bu hafta Allergan’a kahvaltı götürmeye başladık tekrar, nerdeyse 11 aydan sonra😊. Sandviç menümüzde kullandığımız ürünler Kars Kasabı’ndan tabii. Lezzetler harika. Onlar da özlemiş, biz de😊.

Sizler ya da tanışlarınız bize yakın bölgede çalışıyor veya yaşıyor ise sefertası menümüz, dileyenlere tek kullanımlık ambalajlarda ulaşıyor.

Ayrıca web sitemizde belirttiğimiz kurumsal toplu yemekleri birey ya da küçük gruplara da ulaştırıyoruz.

7 Mart Pazar günü Narköy’e bir ziyarette bulunacağız Mert ile. Hem soluklanalım bi değişiklik olsun, hem de gözümüz, gönlümüz ruhumuz açılsın doğal ortamda, tohum bankasında, tarlalarda diye😊. Deneyimlerimi yazarım size. Mert Narköy’de daha önce gönüllü olarak çalıştığından, Nardane Hanım’la mutlaka tanışmam gerektiğini söylüyordu epeydir, ancak fırsat yarattık.

Bu hafta menüde balık köfte var, lazanya, İzmir köfte, ayvalı yahni diye devam ediyor. Portakallı yer elması istek üzerine yine menüde. Cuma günleri içli köfte, lahmacun, vejetaryen ve glütensiz menülerimiz sabit, bildiğiniz gibi.  Bahar sebzeleri gelmeye başladı yavaştan, menüler de yansıması olur haftaya, öbür haftaya. Patlıcan benim en çok özlediğim😊.

Açılma kararı çıktıktan kısa bir süre sonra hafta sonu kahvaltılarımıza da başlayacağız. Bahçemiz, açık alanımız mevcut biliyorsunuz. Hiç içeri girmeseniz de olur. Söz vermemekle beraber, akşam yemeği için de açık olmayı istiyoruz, tabii çevrenize haber yayıp, mutfakta bize uygun yardımcılar bulmamıza yardımcı olursanız😊. Bu en önemli meselelerimizden ve herkese haber salıyoruz. Siz de çevrenize sorarsanız, makbule geçer.

Önlemler tam, heyecan dozunda, keyifler zirve olsun kavuşma günlerimizde

Ağzımızın tadının yerinde olduğu, sağlıklı bir hafta dilerim😊

Diğer Yazılar